КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ?

Якщо ти не можеш уявити своє життя без комп’ютерів та мрієш реалізувати свій творчий потенціал, то твій шлях лежить до кафедри комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв. Адже тільки тут можливо поєднати серйозну фахову підготовку з інформаційних технологій, креативну атмосферу та незабутнє студентське життя.

facebook telegram instagram e-mail КНУКіМ ФPRЖіК


Реєстрація абітурієнта


Консультація щодо вступу:

Коцюбівська Катерина Іванівна +38 (096)217-15-58

Чайковська Олена Антонівна +38 (050) 444-44-54

Толмач Марина Сергіївна +38 (099) 60-55-222


Вступ на 1 курс спеціальності 122 Комп'ютерні науки

Для конкурсного відбору осіб зараховуються:

  • бали національного мультипредметного тесту з української мови (перший предмет), математики (другий предмет) та історії України (третій предмет),
  • або бали зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років з трьох конкурсних предметів:
    1. Українська мова;
    2. Математика
    3. Історія України або Іноземна мова (Англійська мова; Французька мова; Німецька мова; Іспанська мова) або Географія або Біологія або Фізика або Хімія (+мотиваційний лист*)


Конкурсна пропозиція на сайті ЄДБО


Як написати мотиваційний лист?

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Мета мотиваційного листа – розповісти про себе, свої здібності, унікальні якості, якомога краще представити себе у контексті обраної освітньої програми.

Завантажити зразок мотиваційного листа


Вступ на магістратуру

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» здійснюється у формі фахового іспиту та розгляду мотиваційних листів в передбачених Порядком прийому та Правилами прийому. Мінімальна кількість балів для допуску до участі у конкурсі - 124

ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ (ЄВІ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника).

Програма для проведення фахового вступного випробування освітнього ступеня «МАГІСТР» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

Програма тесту загальної навчальної компетентності

Програма єдиного вступного іспиту з іноземної мови


Не знайшли відповіді на деякі запитання? Читайте офіційні правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв або звертайтесь до Приймальної комісії Університету.