КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

«ФІПіKБ FEST» для абітурієнтів

22.02.20

Кафедра КН

Щосуботи у закладі вищої освіти відбуваються Дні відкритих дверей, аби ознайомити абітурієнтів з перевагами навчання, переліком творчих і бізнес-спеціальностей, умовами вступу і професійними перспективами.
Молодь, яка сьогодні завітала до університету з різних куточків України, побувала на 10 престижних факультетах. Вступники дізнались, що їхнє студентське життя буде насичене різноманітними заходами: фестивалями, вечірками, фешн-показами, тренінгами, майстер-класами, воркшопами, зустрічами із відомими особистостями.
Ознайомившись з особливостями навчального процесу, вступники долучились до фестивалю «ФІПіKБ FEST», де їх чекала надзвичайно цікава навчально-розважальна програма.
Зокрема, Факультет інформаційної політики і кібербезпеки підготував низку професійних зустрічей із фахівцями провідних IT-компаній, спеціалістами галузі експертизи історико-культурних цінностей та успішними випускниками факультету.Вікторія Тимошенко, Head of Education&CSR, IT Ukraine Association, випускниця кафедри комп’ютерних наук, на власному досвіді розповіла про те, як будувати кар’єру з першого курсу;
Олександр Куц – рок-музикант, front-enddeveloper, компанія PDF filler, випускник кафедри комп’ютерних наук, розкрив секрет вступникам, як поєднувати кар’єру ІТ-шника і музиканта;
Оксана Кухтій – спеціаліст в галузі ювелірної справи, магістр кафедри музеєзнавства та експертизи історико-культурних цінностей Університету культури, ознайомила з експертизою творів «авторського ювелірства»;
Іван Дробот – CEO Restprinter, випускник кафедри комп’ютерних наук, надав поради, як дипломну роботу перетворити на стартап;
Сергій Пустовалов – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри музеєзнавства та експертизи історико-культурних цінностей поінформував щодо літньої археологічної школи студентів ФІПіКБ.
Мотивуючою для абітурієнтів стала особиста зустріч із Михайлом Поплавським, на якій вони дізнались секрети успіху та історію створення потужної освітньої корпорації Університету культури – місця щасливих людей.
«Університет культури є національним за формою, змістом і головне – за духом. Виш надає якісну європейську освіту та відкриває нові можливості для реалізації здорових творчих амбіцій молоді.
У кожному з вас я бачу перспективу. Ви всі унікальні, але цю унікальність треба розкрити і вдало представити свій талант.