КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Олександра Альхімович: «Як будувати кар’єру в технологічному світі»

17.09.18

Кафедра КН

На Кафедрі комп’ютерних наук Факультету інформаційної політики і кібербезпеки відбувся майстер-клас Олександри Альхімович, яка входить у ТОП-30 впливових жінок України 2018 – радника офісу із залучення інвестиції при Кабінеті Міністрів України, співзасновника консалтингової компанії SkillsUp, ментора соціальних проектів жінок в STEM, сертифікованого HR-фахівця одного з найавторитетніших у світі ліцензійних інститутів управління персоналом та кадрового розвитку в Британії (CIPD), академічного лідера Львівської бізнес-школи УКУ, учасниці навчальних програм Гарвардської бізнес-школи. Понад 15 років займала ключові посади в HR та менеджменті, очолювала компанію Luxoft в Україні з командою 4000 співробітників.Майстер-клас розпочав серію заходів в рамках проекту ФІПіКБ «Лідери сьогодення».
Під час зустрічі з молоддю спікер зосередила увагу на таких питаннях: чому навчитись зараз, щоб бути затребуваним через 5-7 років; як змінюється світ та вимоги до спеціалістів; які знання та навички потребує сучасний бізнес.
Олександра також поділилася зі студентами основними лайфхаками, якими, на її думку, потрібно керуватись у житті. «Зрозумійте, ким ви НЕ хочете бути і зосередьтесь тільки на улюбленій справі; розвивайте комунікабельність та здатність адаптуватися до змін – вчіться чути думки інших, працювати в команді, домовлятися з людьми та йти на компроміси; почніть заробляти; станьте кращими у своїй професії і головне, не переставайте вчитись кожен день і все своє життя», – зазначила гостя.


Олександра Альхімович порадила студентській молоді вчити мови, адже роботодавці наразі вимагають знання не тільки англійської, але й інших мов.
«Умійте монетизувати свої знання. Інвестуйте будь-які свої доходи в знання. Ви будете дорого коштувати як фахівець, коли станете кращими із кращих у своїй професії, коли ніхто не зможе, а ви знатимете, як досягти бажаного результату», – сказала спікер.


На прохання молоді ФІПіКБ розкрити секрет підбору успішної команди, гостя відповіла, що перш за все потрібно довіряти цим людям, обговорювати з ними всі робочі моменти, важливі рішення і підбирати спеціалістів за цінностями. Ви разом маєте хотіти одного й того ж, плідно працювати на результат та дивитися в одному напрямку.
Студенти щиро дякували Олександрі Альхімович за цікавий та змістовний майстер-клас і цінні поради для їх успішного професійного майбутнього.