КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Майбутні ІТ-фахівці мріють про SoftServe

15.09.18

Кафедра КН

Студенти Кафедри комп’ютерних наук ФІПіКБ зі своїм викладачем Катериною Коцюбівською ознайомились із діяльністю SoftServe – однієї з найкращих ІТ-компаній світового рівня.
SoftServe займається розробкою програмного забезпечення в різних сферах, таких як хмарні технології, інтернет речей, інформаційна безпека, системна аналітика.Під час спілкування із співробітниками компанії студенти дізнались багато цікавого про свою майбутню спеціальність, які навички та вміння їм необхідно розвивати під час навчання, а найголовніше – ще раз впевнилися у своєму виборі професії. Адже ІТ-технології це однин із найперспективніших напрямів, який стрімко розвивається, а ІТ-спеціаліст завжди відкритий для нових знань, неймовірно цікавих проектів, що змінюють світ.До речі, у SoftServe, як переконались студенти, створені не лише належні умови для праці і втілення цікавих проектів, але й прекрасно організований відпочинок для співробітників. Це забезпечення професійного вдосконалення шляхом участі в тренінгах, семінарах, онлайн-навчання, надання для опрацювання спеціальної літератури, а також зона відпочинку на терасі з чудовим краєвидом, зона активного відпочинку, власна кухня.
Захоплені неймовірною атмосферою ІТ-компанії, студенти поставили собі за мету повернутись до SoftServe на стажування, а в подальшому стати успішними професіоналами.