КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Під грифом «Посвята ФІПіКБ»

03.10.18

Кафедра КН

Сьогодні на Факультеті інформаційної політики і кібербезпеки відбулася посвята першокурсників у студенти.
Урочистий захід відкривав Михайло Поплавський, котрий звернувся до молоді:
«Факультет інформаційної політики і кібербезпеки – це епохальний проект Університету культури! СММники, інформаціологи-аналітики, інтернет-маркетологи – це потужні, перспективні, бізнесові професії.
Докладіть максимум зусиль, щоб вами гордилися країна, ваші батьки та вчителі! Енергії вам, куражу і бажання перемагати! Ви є лідерами і режисерами свого життя! Ваш успіх залежить тільки від вас!».

Далі студенти презентували музичній номер, під час якого виконали запальну авторську пісню про факультет.Із привітальним словом виступив декан Факультету інформаційної політики і кібербезпеки Валерій Кушнарьов, який порадив першокурсникам бути активними, ініціативними, цілеспрямованими та не боятися проявляти свої таланти.Харизматичні Анастасія Приходько та Есміра Гасанова презентували чудові вокальні композиції, подарувавши присутнім незабутні емоції.Заступник декана Факультету інформаційної політики і кібербезпеки Олена Каракоз побажала молоді наполегливості, успіху, удачі та віри в себе.Постановка «На клавішах фортепіано» Артема Кулеші і Діани Сугак надихнула глядачів на ліричні емоції. Хлопець виконав душевну пісню, під яку дуже ніжно станцювала дівчина.А ось під час вокально-комедійного номера дуету «Jonny & Joper» сміялись усі присутні. Юнаки зачитали реп про нелегке, але водночас цікаве студентське життя.Родзинкою заходу став виступ Гліба Степанова, котрий вже не вперше вражав силою свого неперевершеного оперного тембру.Завершувалося урочисте дійство так само яскраво, як і починалося. Адже кожна група першокурсників підготувала креативну самопрезентацію: танці, пісні та жарти.