КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

КАФЕДРІ КН – 18!

07.06.19

Кафедра КН

Вважаєте, що всі КН-щики зовні серйозні і в окулярах, а в голові у них математичні формули і алгоритми? Ні, Кафедра комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв вже 18 років навчає творчих, креативних і неординарних ІТ-шників.
Традиційно у червні викладачі, студенти, випускники і друзі Кафедри комп’ютерних наук відсвяткували 18-й день народження кафедри. Всі ці роки кафедру очолює Чайковська Олена Антонівна, незмінний лідер та улюблениця студентів. Серед запрошених гостей були представники ІТ-компаній, державних структур, викладачі київських університетів.Завідувач Кафедри комп’ютерних наук Олена Чайковська розповіла про історію створення кафедри, однієї з наймолодших у Київському національному університеті культури і мистецтв, а потім пожартувала, що перший випуск, за підрахунками, уже може приводити на навчання своїх дітей. Як зауважила Олена Антонівна, за час свого існування Кафедра КН об’єднала у дружну родину високопрофесійних викладачів, талановитих студентів та успішних випускників.Із вітальним словом звернулися керівник Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Старинець, голова активу Співтовариства ІТ-директорів Володимир Бузмаков, віце-президент компанії «Miratech» Олена Жиліч.
З різних куточків світу привітали Кафедру КН з Днем народження і випускники, які досягли професійних успіхів та власним прикладом надихнули студентів на подальше навчання і самовдосконалення.Як завжди, свято відбулося в теплій родинній атмосфері. Студенти підготували святковий концерт, під час якого в жартівливій формі розповіли про студентське життя, про пригоди студента-першокурсника та нелегку долю старости.Музичні подарунки для гостей підготували студенти кафедри Ірина Вітвіцька, Ольга Тетерко, випускниця Анастасія Тулбанова та навіть майбутня абітурієнтка Марія Родак.Випускниця 2006 року, а нині викладач кафедри Марина Толмач підготувала інтерактивну вікторину, переможці якої отримали футболки з логотипом кафедри.Зі щирими привітаннями звернувся до ІТ-шників президент Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський. Він побажав кафедрі процвітання та нових досягнень, а науково-педагогічному складу – цікавих проектів, творчого натхнення, добробуту і миру.
Уже стало традицію завершувати святкування Дня кафедри яскравим фаєр-шоу від студентів кафедри і смачним тортом. Студенти, гості та викладачі кафедри задмухали свічки, загадавши кожен своє бажання. Нехай задумане справдиться, успіхів і процвітання Кафедрі комп’ютерних наук!