КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

День програміста - традиційне свято кафедри

13.09.21

Кафедра КН

Традиційно, коли настає 256-й день року, Олена Чайковська та викладачі кафедри комп’ютерних наук збирають тих, хто змінює світ за допомогою рядків коду.


Це професійне свято фахівців з інформаційних технологій – День програміста. Незмінно ця подія проходить в лісі – подалі від офісів, міської метушні та комп’ютерів, де ІТ-шники можуть перезавантажитись та зарядитись свіжим повітрям аж на цілий робочий рік.Свято розпочалась на традиційній галявині парку Партизанської Слави, де цьогоріч було людно, адже на запрошення кафедри відгукнулися студенти-першокурсники груп МВП-11, МСМ-21, МСМ-31 та ДМ-51 разом з кураторами.Велика студентська родина зібралась за одним великим святковим столом. Поки на мангалі готувались запашні сосиски та святковий глінтвейн, першокурсники ділились цікавими історіями про перші дні студентського життя.


На свіжому повітрі студентів чекали випробування – квести від студентів 3 курсу групи КН-19 на комп’ютерну тематику. Згодом всі грали в «Мафію», «Крокодила» та в інші ігри, ідеї яких запропонувала декан факультету дистанційного навчання Олена Чайковська.


Поки тривали розваги, заступник декана факультету дистанційного навчання, викладач кафедри комп’ютерних наук Марина Толмач чаклувала над приготуванням смачнющого напою для студентів, рецепт якого вона тримає в таємниці.Повелителями студентського вогнища були випускники кафедри – Стас Яриш, Литвин Оксана та Богдан Пилипчук, їм особлива подяка за те, що готували смаколики для студентів, дотримуючись правил пожежної безпеки.Приємно, що кожного року привітати викладачів та дружню студентську родину з професійним святом не забувають і випускники спеціальності «Комп’ютерні науки» #КНУКіМ, які приходять поділитися своїми успіхами та досягненнями на радість кафедрі, мотивуючи першокурсників до плідного навчання.Відпочили на славу! Коли залишали місце пікніка, загасили багаття водою, прибрали за собою все сміття, адже наступного року студентська родина знову на цій чудовій лісовій галявині буде святкувати День програміста!