КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Тиждень академічної доброчесності

10.12.21

Кафедра КН

У КНУКіМ відбувся Тиждень академічної доброчесності, покликаний збільшити інформованість здобувачів освіти щодо академічної доброчесності.

Протягом тижня студенти приєдналися до заходів Факультету PR, журналістики та кібербезпеки, зокрема 8 грудня відбулась зустріч з експертом НАЗЯВО, гарантом ОНП "Культурологія", доктором культурології, професором Іриною Петровою. Під час зустрічі студенти змогли детальніше дізнатися про принципи дотримання академічної доброчесності.


10 грудня відбувся семінар з академічної доброчесності, протягом якого завідувач кафедри комп'ютерних наук Катерина Коцюбівська та заступник декана факультету дистанційного навчання Марина Толмач розібрали зі студентами поняття та принципи академічної доброчесності. Розглянули практичні кейси на основі ситуацій, які могли б трапитись з кожним із учасників. Познайомились з нормативними документами, зокрема з Кодексом академічної доброчесності КНУКіМ


І звичайно, за традицією кафедри, не обійшлося без вікторини Kahoot!, яка допомогла виявити експерта з питань доброчесності. Андрій Позняков, студент 3 курсу групи КН-19, правильно відповів на усі запитання вікторини та обов'язково отримає приз!


Студентам було запропоновано корисні ресурси для ознайомлення, які також доступні на сторінці Академічна доброчесність на нашому сайті.

Дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу - запорука якості навчання!