КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Школа жіночого лідерства: прийом заявок до 31 травня 2022 року

20.05.22

Кафедра КН

До 31 травня 2022 року триває прийом заявок на участь у програмі «Школа жіночого лідерства в цифрову епоху» для студенток, випускниць і молодих фахівчинь.

Після успішного випуску зимової Школи, що проходила в лютому 2022 року у Ніцці (Франція), Європейська академія лідерства Huawei оголосила наступну програму. Цьогоріч літня Школа для жінок проходитиме 17-22 липня у Празі (Чехія).«Наперекір викликам воєнного часу, освітяни та науковці продовжують активно працювати, наближаючи перемогу України та захищаючи весь цивілізований світ від російської агресії. Засади міжнародного партнерства створюють ширші можливості для навчання та подальшого працевлаштування української молоді. Безбар’єрність глобального освітнього простору дозволяє отримувати людям із різних куточків планети нові знання та навички, що сприяє розвитку людського капіталу сучасного світу. Значна увага приділяється питанню гендерної рівності, зокрема й рівності можливостей отримання навичок із лідерського зростання для студенток. Багаторічний досвід проведення міжнародних Літніх шкіл із лідерства у США та ЄС свідчить про ефективність таких програм і спонукає до їх розвитку», – зазначив Перший заступник Міністра Андрій Вітренко.

Мова програми – англійська. Реєстрацію відкрито на сайті Європейської академії лідерства.Довідково

Програма «Школа жіночого лідерства в цифрову епоху» (School for Female Leadership in the Digital Age) створює світ, у якому жінки можуть не лише брати участь у цифровій трансформації, а й бути лідерками змін.

Метою Huawei та програми «Школа лідерства в цифрову епоху» є визнання потенціалу жінок, проактивна підтримка та розширення можливостей, що дозволяє їм бути лідерками технологічної революції.

Докладніше