КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

День безпечного інтернету в КНУКіМ

13.02.20

Кафедра КН

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Інтернет є важливою та невід’ємною частиною життя сучасної молоді, тому тема безпечного та позитивного використання цифрових технологій є дуже актуальною.
Програма Мережних академій Cisco, провідні університети країни та Кіберполіція відзначали цей день разом з усім світом, організувавши онлайн-урок «Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати», до якого приєднались і наші студенти.
Онлайн-урок містив декілька сесій:
«Як хакери захищають Інтернет»
Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI, доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського";
«Хацкери. Або як обманюють халявщиків в Інтернеті»
Спікери: Вадим Єпур та Денис Івашин, студенти 4 курсу спеціальності "Кібербезпека", Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
«Небезпеки кіберпростору»
Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ
Кожен учасник вебінару отримує доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки” та має можливість поставити запитання експертам. За умови проходження кожен учасник отримає сертифікат.
День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.


До Дня безпечного інтернету-2020 на запрошення кафедри комп`ютерних наук до студентів Факультету інформаційної політики і кібербезпеки завітав Олег Худяков, директор з інформаційної безпеки компанії Miratech.
Олег поділився досвідом роботи із захисту інформації у компанії Miratech та надав багато практичних рекомендацій щодо безпечної поведінки онлайн та використання інструментів інформаційної безпеки у повсякденному житті і на роботі.


Зустріч відбулася у форматі дискусії та дала студентам можливість дізнатися більше про інформаційну безпеку безпосередньо від фахівця своєї справи. Кафедра комп’ютерних наук щиро вдячна компанії Miratech за співпрацю.
КНУКіМ приєднується до ініціативи Safer Internet Day в рамках реалізації проекту Erasmus+ «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens», що реалізується на кафедрі комп’ютерних наук.