КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Тренінг для викладачів щодо організації дистанційного навчання

17.03.20

Кафедра КН

Кафедра комп’ютерних наук ФІПіКБ планувала Цифровий тиждень КНУКіМ #knucaalligitalweek на підтримку європейської ініціативи All Digital Week.
ALL DIGITAL Week – це щорічна кампанія з цифрової інклюзії та розширення можливостей, що проводиться в центрах інформаційної компетентності, бібліотеках, громадських центрах, школах, вишах Європи.
У зв'язку з карантином, оголошеним в Україні з 13 березня, основні заходи Цифрового тижня КНУКіМ, що були заплановані на 23-29 березня, перенесено до повернення студентів або переведено в онлайн-формат.Тема цифрових технологій у навчанні набула неймовірної актуальності. Тому кафедра комп'ютерних наук розпочала AllDigitalWeek раніше, і вже 17 березня відбувся тренінг для викладачів, присвячений тому, як можна організувати взаємодію зі студентами під час карантину та скористатися можливістю покращити навички з використання цифрових інструментів у навчальному процесі.
Учасники дізналися:
• як організувати цифрове середовище дисципліни
• як використовувати інструменти спільної роботи для студентів
• як зробити прямі трансляції занять
• які інструменти використовувати для перевірки та закріплення знань студентів
• як зробити процес навчання цікавим і корисним
• як скористатися можливостями пакету Google Suite for Education, доступними для нашого університету.
Кафедра комп'ютерних наук КНУКіМ продовжить консультувати усіх викладачів щодо використання цифрових технологій у дистанційному навчанні протягом карантину.Будьте здорові, успіхів в online!