КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

ALL DIGITAL Week 2020: Медіаграмотність та інформаційна гігієна

26.03.20

Кафедра КН

Кафедра комп’ютерних наук ФІПіКБ продовжує Цифровий тиждень КНУКіМ #knucaalligitalweek на підтримку європейської ініціативи All Digital Week.Кампанія 2020 фокусувається на різних темах, зокрема навчанні протягом усього життя для вдосконалення цифрових компетенцій, сприянні медіаграмотності та критичному мисленню, побудові довіри до технологій через розвиток навичок кібербезпеки та безпеки в Інтернеті тощо.26 березня відбувся вебінар викладача кафедри комп'ютерних наук Марини Толмач на тему «Медіаграмотність та інформаційна гігієна».
Медіаграмотність та критичне мислення – навички, що є ключовими у житті людини ХХІ століття, стали особливо актуальними в умовах карантину.До вебінару приєднались близько 100 учасників, серед них студенти та викладачі Київського національного університету культури і мистецтв, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва та архітектури, Донецького національного технічного університету, Національного технічного університету «ХПІ», Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.
Протягом вебінару увага фахівців була прикута до медіаграмотності: вони дізнались про інформаційні бульбашки, факти, судження, когнітивне спотворення і обговорили, як розпізнати фейкові новини та маніпуляції.
Варто зазначити, що всі учасники отримали сертифікати про дистанційне долучення до Цифрового тижня Університету культури та доступ до матеріалів і відеозапису вебінару.Кафедра комп’ютерних наук ФІПіКБ продовжує працювати над поглибленням рівня цифрової грамотності викладачів і студентів Університету культури, що є однією з цілей проєкту Erasmus+ «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens».
– Ми впевнені, що зможемо використати виклики сьогодення з користю, адже карантин став значним каталізатором для розвитку цифрових навичок як для викладачів, так і для студентів Університету культури.
Будьте здорові, успіхів в online!

Відеозапис вебінару