КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

AllDigitalWeek in KNUCA: infoday

29.03.19

Кафедра КН

Як і у всій Європі, святкувати почати з 25 березня з події «AllDigitalWeek in KNUCA: infoday». Олена Чайковська, завідувач кафедри комп’ютерних наук та менеджер проекту Erasmus+ dComFra у КНУКіМ, розповіла студентам про задачі Цифрового тижня та акцентувала увагу на важливості цифрових навичок для студентів усіх спеціальностей.
Крім цього, студенти Факультету міжнародних відносин, які вивчають дисципліну «Європейська рамка цифрової компетентності», презентували доповіді на тему «Вплив ІТ-гігантів на цифрову трансформацію суспільства». Поява Amazon, Netflix, Google та Apple знищила цілу низку індустрій та відкрила нові ринки. І це тільки початок. Завтрашні виклики – це глобалізація та конкуренція з безкоштовними товарами шляхом створення нових продуктів та постійного переосмислення потреб своїх клієнтів. Завдяки сучасним технологіям в Україні з простої ідеї народжуються успішні бізнеси. Протягом дискусії студенти обговорили роль інновацій як унікального стратегічного інструменту, який може допомогти втілити місію кожної компанії в реальність.
Також до заходу приєдналися студенти кафедри комп’ютерних наук, які разом з викладачем М. Толмач обговорили питання безпечної поведінки в мережі Інтернет, зокрема про таке явище як фішинг та фішингові сайти, перевірили навички розпізнавання фішингу з Phishing Quiz та отримали звання Phish-spotting ninja.