КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Digital Skills for University Staff

28.03.19

Кафедра КН

Ще одним корисним заходом став тренінг для співробітників кафедр та деканатів, присвячений застосуванню цифрових технологій у діяльності структурних підрозділів університету. Ініціатором та тренером стала викладач кафедри комп'ютерних наук КНУКіМ Марина Толмач.
29.03.2019 було запрошено співробіників Факультету інформаційної політики та кібербезпеки, Факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу. На початку тренінгу було проведено опитування щодо ступеня використання інформаційних технологій при вирішенні робочих завдань та невелика вікторина на знання електронних таблиць. Взаємодія була організована з допомогою сучасного засобу створення вікторин та опитувань Kahoot!, який додав до тренінгу елементи гри, трохи азарту та багато гарного настрою. Переможниця була нагороджена солодким призом і званням «Королева Excel».
Марина Толмач розповіла про задачі AllDigitalWeek, про важливість володіння цифровими навичками та необхідність постійного вдосконалення. Протягом тренінгу зосередились на обробці даних з допомогою електронних таблиць, використанні інструментів спільної роботи. Усі ці питання були ілюстровані реальними прикладами вирішення різних завдань з допомогою ІТ, які застосовує кафедра комп’ютерних наук у своїй діяльності вже багато років (обробка профорієнтаційних баз великого обсягу, спільне редагування важливих документів, використання онлайн-розкладу для студентів та інше). Також до тренінгу приєднався Ігор Гребеннік, завідувач кафедри системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки, який розповів про досвід впровадження інформаційних технологій в своєму університеті.
За результатами тренінгу всі учасники отримали сертифікати. Враховуючи зацікавленість та активність учасників, було вирішено і надалі проводити заходи з цієї тематики.